Zakład Diagnostyki Funkcjonalnej i Medycyny Sportowej

prof. dr hab. Taradaj Jakub – Kierownik Katedry

dr nkf. Ryngier Paweł – Kierownik Zakładu.

dr hab. Ficek Krzysztof, prof. nadzw. AWF Katowice

dr nkf. Kwaśna Krystyna, prof. nadzw. AWF Katowice.

dr nkf. Smykla Agnieszka.

dr n. med. Hajduk Grzegorz.

dr nkf. Kubasik Wojciech.

mgr Alweil Michał.

prof. dr hab. Taradaj Jakub – Wprowadzenie do diagnostyki funkcjonalnej w chorobach wewnętrznych, Wprowadzenie do programowania fizjoterapii w chorobach wewnętrznych, Podstawy aktywności naukowej.

dr nkf. Ryngier Paweł – Medycyna sportowa: Fizjoterapia w Sporcie., Medycyna sportowa: Diagnostyka i postępowanie terapeutyczne w uszkodzeniach narządu ruchu., Wyroby Medyczne i zaopatrzenie ortopedyczne., Protetyka i Ortotyka., Fizjoterapia Kliniczna w Dysfunkcjach Narządu Ruchu - Medycyna Sportowa.

dr hab. Ficek Krzysztof, prof. nadzw. AWF Katowice - – Przewodniczący Uczelnianej Komisji Bioetycznej ds. Badań Naukowych przy AWF w Katowicach, Członkiem Rady Uczelni AWF Katowice, prowadzący zajęcia w Szkole Doktorskiej AWF Katowice.

dr nkf. Kwaśna Krystyna, prof. nadzw. AWF Katowice - – Balneoklimatologia, Fizjoterapia Kliniczna w Dysfunkcjach Narządu Ruchu - Medycyna Sportowa, Medycyna fizykalna – fizykoterapia.

dr nkf. Smykla Agnieszka - Balneoklimatologia, Medycyna fizykalna – fizykoterapia, Masaż.

dr n. med. Hajduk Grzegorz - Medycyna sportowa: Diagnostyka i postępowanie terapeutyczne w uszkodzeniach narządu ruchu., Fizjoterapia Kliniczna w Dysfunkcjach Narządu Ruchu - Medycyna Sportowa.

dr nkf. Kubasik Wojciech - Medycyna sportowa: Diagnostyka i postępowanie terapeutyczne w uszkodzeniach narządu ruchu., Fizjoterapia Kliniczna w Dysfunkcjach Narządu Ruchu - Medycyna Sportowa.

mgr Alweil Michał - Wprowadzenie do programowania fizjoterapii w chorobach wewnętrznych.

prof. dr hab. Taradaj Jakub - wprowadzenie do diagnostyki funkcjonalnej w chorobach wewnętrznych, wprowadzenie do programowania fizjoterapii w chorobach wewnętrznych, podstawy aktywności naukowej.

dr nkf. Ryngier Paweł - diagnostyka funkcjonalna w fizjoterapii i medycynie sportowej, traumatologia narządu ruchu młodych i kwalifikowanych sportowców, metody specjalne w fizjoterapii sportowej, wyroby medyczne oraz zaopatrzenie ortopedyczne w schorzeniach narządu ruchu po urazach i amputacjach.

dr hab. Ficek Krzysztof, prof. nadzw. AWF Katowice - diagnostyka funkcjonalna w fizjoterapii i medycynie sportowej, traumatologia oraz ortopedia narządu ruchu młodych i kwalifikowanych sportowców, metody specjalne w fizjoterapii sportowej.

dr nkf. Kwaśna Krystyna, prof. nadzw. AWF Katowice – odnowa biologiczna, masaż, zabiegi fizykoterapeutyczne.

dr nkf. Smykla Agnieszka - odnowa biologiczna, masaż, drenaż limfatyczny, zabiegi fizykoterapeutyczne, obrzęki limfatyczne, zdrowy styl życia.

dr n. med. Hajduk Grzegorz - diagnostyka funkcjonalna w fizjoterapii i medycynie sportowej, traumatologia oraz ortopedia narządu ruchu młodych i kwalifikowanych sportowców, metody specjalne w fizjoterapii sportowej.

dr nkf. Kubasik Wojciech - diagnostyka funkcjonalna w fizjoterapii i medycynie sportowej, traumatologia narządu ruchu młodych i kwalifikowanych sportowców, metody specjalne w fizjoterapii sportowej.

mgr Alweil Michał - wprowadzenie do programowania fizjoterapii w chorobach wewnętrznych.

prof. dr hab. Taradaj Jakub - j.taradaj@awf.katowice.pl, telefon: +48 32 207 53 18, +48 668 613 945, AWF Katowice - Budynek B, pokój 105.

dr nkf. Ryngier Paweł - p.ryngier@awf.katowice.pl, telefon: +48 207 53 08, +48 604 325 731 /po wcześniejszym kontakcie sms/, AWF Katowice - Budynek B, pokój 101.

dr hab. Ficek Krzysztof, prof. nadzw. AWF Katowice - k.ficek@awf.katowice.pl, kontakt poprzez: Racut Agnieszka tel.: +48 785 721 897, Klinika Galen Bieruń Stary, ul. Jerzego 6.

dr nkf. Kwaśna Krystyna, prof. nadzw. AWF Katowice - k.kwasna@awf.katowice.pl, telefon: +48 32 207 51 29.

dr nkf. Smykla Agnieszka - a.smykla@awf.katowice.pl, telefon: +48 32 207 53 52, AWF Katowice - Budynek A, pokój 108.

dr n. med. Hajduk Grzegorz - g.hajduk@awf.katowice.pl, Klinika Galen Bieruń Stary, ul. Jerzego 6.

dr nkf. Kubasik Wojciech - m.kubasik@awf.katowice.pl, telefon: +48 503 981 859 /po wcześniejszym kontakcie sms/, Klinika Galen Bieruń Stary, ul. Jerzego 6.

mgr Alweil Michał - m.alweil@awf.katowice.pl

katowice_dla_odmiany.svg2.png3.pngpion-1.jpg